Haziran 05, 2023
11 11 11 ÖÖ
Mordepom’da Yapılan Kampanyalar Ve İletişim Kanalları
Astrolojik Terimler Sözlüğü: Ascendant, Descendant, Midheaven Vb.
Neden Döviz Çevirici Kullanılmalıdır?
PediaTurk
PediaTurk
Güzel Korsan Taksi
Güzel Taksi
Heets Sigara
Heets Sigara Fiyat
Heets
Latest Post
Mordepom’da Yapılan Kampanyalar Ve İletişim Kanalları Astrolojik Terimler Sözlüğü: Ascendant, Descendant, Midheaven Vb. Neden Döviz Çevirici Kullanılmalıdır? PediaTurk PediaTurk Güzel Korsan Taksi Güzel Taksi Heets Sigara Heets Sigara Fiyat Heets

Astrolojik Terimler Sözlüğü: Ascendant, Descendant, Midheaven Vb.

Astroloji, kuzey haritası üzerinde uzay cisimlerini inceleyerek, insanların kişiliklerini, yaşamlarını, problemlerını, meşakkatlilü ve kuru taraflarını çözümleme etme bilimidir. Bu analizler burç yorumları olarak adlandırılır. Astrologlar, doğduğumuz hatıran, gökyüzü hareketleriyle olan bağlantısının canımız üzerinde etkileri evetğuna inanırlar.

Astrolojide kullanılan yapı taşı ögeler doğum haritası, gezegenler, burçlar, evler ve açılar olarak sayılabilir. Mevlit haritası, doğduğumuz hatıran gökyüzü hareketlerine göre oluşturulan bir haritadır. Gezegenlerin hareketleri, burçlarda yerleşimleri, evlerdeki yerleşimleri ve açıları, doğum haritasındaki ferdin kişiliği, canı, problemlerı, meşakkatlilü ve kuru yönleri için selen verir.

Gezegen Valörı Etkileri
Merkür Zeka, iletişim, yolculuk, iş canı Merkür tesiri şeşnda olan kişiler, uslu ve hızlı düşünen, iletişim becerileri meşakkatlilü ve iş canında başarılı olma eğilimindedirler.
Venus Aşk, güzellik, sanat, kazanç Venus tesiri şeşnda olan kişiler, aşka, güzelliklere, sanata ve paraya ögönen verirler.
Mars Enerji, atılganlık, saldırganlık Mars tesiri şeşnda olan kişiler, enerjik, keleş ve tecavüzkâr olabilirler.

Burçlar, astrolojide kullanılan önemli bir öğedir. Burçlar, kuzey haritasında gezegenlerin yerleştiği alanları belirler ve kişinin karakteristik özelliklerini yansıtır. Ateş burçları Koç, Aslan ve Yay; hâk burçları Boğa, Başak ve Oğlak; tarz burçları İkizler, Terazi ve Kova ve su burçları Yengeç, Akrep ve Balık olarak belirlenir.

 • Ulaş Utku Bozdoğan: Türkiye’nin önde gelen astrologlarından biridir. Kendisi astroloji eğitimi vererek, danışmanlık hizmetleri sunarak ve medya üretimlarında programlara peklarak astrolojinin yaygınlaşmasına katkı katkısızlamaktadır.
 • Burç yorumları: Astrologlar, burçlara göre haftalık, maaş ve almanak yorumlar yaparlar. Bu yorumlar kişinin karşılaşabileceği problemlerı, başarılacak konuları ve henüz birgani konuyu kapsar.

Astrolojinin doğruluğu ya da falsolulığı için farklı tartışmalar örgülsa da, uzun yıllardır insanların hayatlarında önemli bir arz tuttuğu bir gerçektir. Astroloji, insanların hayatlarına cephe ita, kendilerini henüz elleme teşhis ve anlamaklık uğrunda kullanılabilecek bir pusattır.

Astrolojide Star Haritası Analizi Kesinlikle örgülır?

Astrolojide Star Haritası Analizi Kesinlikle örgülır?

Astroloji, burçlar ve gezegenler için selen sahibi olan birgani eş astrolojik haritaların çözümleme edilmesi gerektiğine inanır. Fakat, bu analizleri yapıp etmek palas bir iş değildir ve hevesli bir astrolog olmadan yapmak olası değildir.

Bir kuzey haritası analizi, doğum takkadak gezegenlerin ve burçların konumunun kaydedildiği bir haritanın çıharemlmasını mideerir. Bu harita, doğum takkadak gökyüzünde bulunan burçların ve gezegenlerin ilişkileri için selen verir.

 • Bir kuzey haritası analizi yapıp etmek midein öncelikle doğum tarihini, doğum saati ve doğum yeri bilgilerine malik olmalısınız.
 • Bu bilgilerle bir astrolog, kuzey haritanızı hazırlayacak ve çözümleme edecek.
 • Analiz esnasında, gezegenlerin burçlarla olan ilişkileri ve evlerdeki konumları incelenecek.

Astrolojik bir haritaya malik edinmek, geleceğinize üstüne ipuçları sunabilir. Fakat, unutmayın ki harita sadece bir kere gösterici mümkün ve tüm yaşamınızın kaderini belirlemesi olası değildir. Bu nedenle, kuzey haritası analizleri örgülırken her hin nazik bir perspektif ile yaklaşılması önemlidir.

Burçlar Ve Elementler: Ateş, Tarla, Hava, Akarsu

Burçlar ve elementleri herkesin heves etmiş olduğu bir konudur. Süje astroloji evetğunda, burçların elementleri önemlidir. Ateş, hâk, tarz ve su burçların dört ana elementidir. Astroloji, burçlar ve elementler arasındaki ilişkileri açıkladığı üzere, kişilik özellikleri, tercihleri ve hedefleri de ele allıkır.

Ateş Burçları

Ateş burçları Koç, Aslan ve Yay’dır. Ateş burçları uğraş, enerji ve hareketle ilgilidir. Bu kişiler, hizmetlerini hızlı bir şekilde halletmekten şirinlanırlar ve ateş parçası bir hayat seçiminı yeğleme ederler. Hassaten liderlik özellikleri ile tanılamanırlar ve keleş ve antreimci kişilikleri vardır.

 • Burçlar: Koç, Aslan, Yay
 • Nitelik: Kırmızı
 • Uzuv: Ateş

Tarla Burçları

Tarla burçları Boğa, Başak ve Oğlak’tır. Tarla burçları mıhlı ve dengelidır. Kullanışlı ve gerçekçi yaklaşımlarıyla tanılamanırlar. Hassaten güvende ve istikrarlı hissetmeyi severler ve maddi varlıklara ögönen verirler.

 • Burçlar: Boğa, Başak, Oğlak
 • Nitelik: Kahverengi
 • Uzuv: Tarla

Hava Burçları

Hava burçları İkizler, Terazi ve Kova’dır. Hava burçları zekidir ve iletişim kurmayı severler. Yaratıcı ve uyumlu oldukları kadar keleş ve özgürdürler. Hassaten toplumda bir takas yaratma arzusuna sahiptirler.

 • Burçlar: İkizler, Terazi, Kova
 • Nitelik: Gökçe
 • Uzuv: Hava

Akarsu Burçları

Akarsu burçları Yengeç, Akrep, Balık’tır. Akarsu burçları hissî ve hassastır. Empatik ve romantiktirler ve hassasiyetlerine kırat verirler. Hassaten yaratıcı ve görüntü gücü şiddetli bir kişiliğe sahiptirler.

 • Burçlar: Yengeç, Akrep, Balık
 • Nitelik: Yeşil
 • Uzuv: Akarsu

Burçlar ve elementleri, astroloji ve gezegenler ile beraberinde, kişinin karakteri için birgani şey söyler. Astrolog Ulaş Utku Bozdoğan’a göre, burçlar bir kişinin doğumunda malik evetğu enerjileri söz gelişi paha ve muhtıra hayatta karşılaşılan zorlukları ele almaya yardımcı evet.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://islemcihizi.name.tr/ https://latindiliedebiyati.name.tr/ https://facebooksosyalmedyauzmani.name.tr/ https://vakumlutorba.name.tr/ http://ikikisilikoyunlar.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al